Atakan Yıldız

1998 yılında Eskiseşir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

Aynı alanda yüksek lisansını tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesinde öğretim üyeliğine başladı.
NLP-Etkili İletişim-Liderlik ve Yöneticilik-Temel Psikoloji-Genel psikoloji-İleri Beden Dili Teknikleri-Satışta Beden Dili-Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri gibi eğitimleride aldıktan sonra,konuşma ve hitap yeteneği sayesinde sadece hukuk alanında değil,Kişisel Gelişim alanında da eğitim ve seminerler vermeye başladı.Halen Fırat Üniversitesinde öğretim üyeliğine devam etmektedir.Atakan Yıldız farklı Tv`lerde televizyon proğramları yapmaktadır.

2005 Yılında Ali ÇİFCİ tarafından Ankarada kurulan ve faaliyetlere başlayan Kişisel Gelişim Dünyası kısa süre içerisinde yurt çapında yayılmaya başladı.Kişsiel Gelişim eğitimlerinin öneminin farkında olan Kişisel Gelişim Dünyası  aynı zamanda Akademisyen ve hukukçu olan Atakan YILDIZ'ın camiaya katılımı ile birlikte ciddi bir ivme kazandı.Ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren bir çok firmanın akademik yetersizliğinin farkında olan Atakan YILDIZ eğitimleri akademik bir sistematiğe kavuşturarak etkili ve işe yarar yaklaşımlar geliştirdi. Elazığ, Konya ve İzmir şubelerini kısa zamanda faaliyete geçiren Kişisel Gelişim Dünyası Atakan YILDIZ ve Ali ÇİFCİ'nin etkili yönetimi ile kısa sürede tabanda yayılan ve büyüyen bir marka halini aldı.2015 yılında Ali ÇİFCİ'nin vefatı ile camia ondan kalan bir miras mantığı ile daha da etkin bir eğitim anlayışı içerisinde bugün ülke çapında yaygın ofisleri ile sosyal dokuya ve bireysel yetkinliğe ciddi destek veren şirketler ve sivil tıplum kuruluşları olarak hızla büyümektedir.

Ali Çiftçi

Ali ÇİFCİ 19 yaşında üniversiteden mezun olarak Türkiye`nin en genç mezunlarından biri oldu. 26 yaşında Sınav dergisi ve dershaneleri Genel müdürü olarak yine Türkiye`nin en genç genel müdürü secildi. 26.Uluslararası Tüketici Zirvesinde Türkiyenin en iyi dershanesi ve yöneticisi ödülünü aldı. Şirketinin cirosunu sadece 3 yıllık bir dönemde tam 9 kat artırmayı başardı. Eğitim bilimleri mezunu olan Ali çifci ST.Clement üniversitesinde Klinik psikoloji yüksek lisansı yaptı. Halen St:Clement üniversitesinde doktorsına deva etmektedir.Günümüzün en popüler alanlarından olan Quantum , Nlp ,Yaşam koçluğu gibi alanlarda herkesten farklı olarak bilimsel verilerin ışığında eğitimler yapmaya başladı. Kişisel Gelişim Dünyasını kurarak çok kısa zamanda 10 şubeye ulaştırdı. Bu eğitimlerin herkes tarafından alınması gerektitği düşüncesiyle DVD eğitimlerinide çıkartarak bir ilke daha imza attı.Batıdan alındığı iddea edilen bu eğitimlerin aslında Türk kültüründen batıya taşındığını idea eden Ali ÇİFCİ şimdilerde Türkler İçin NLP kitabını çıkarmaya hazırlanıyor. Kişinin mutlu olduğu dünyada, mutsuz olduğu dünyada beyninin içindedir diyen Ali ÇİFCİ beyninizi ve yaşam biçiminiz nasıl kolay değiştireceğinizi anlatmaya hayatını adamıştır. Altı adet yazılı eseri bulunan ve sayısız eğitim-seminer veren Ali ÇİFCİ evli iki çocuk babasıdır.