kisisel-gelisim

KİŞİSEL GELİŞİM DESTEĞİ

Kişisel Gelişim Desteği kişinin hayatının her alanında dengeyi yakalaması ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmesi için yapılan profesyonel bir çalışmadır.

Kişisel Gelişim Uzmanı çalışmasında öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder, ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan bir vizyonunuz olur. En önemlisi de destek aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.

Günümüzde pek çok kişi hayatlarını tek yönlü yaşayarak veya tek bir zirveyi hedef alarak kendilerine sağlıksız bir gelecek sağlamaktadır.

Örneğin kendisine sadece iş yaşamına adamış kişiler hayatlarının diğer önemli alanlarını ıskalarlar. Bir gün tek yönlü yaşamanın bedelini ağır öderler. Bu bedel bazen bir sağlık sorunu, bazen dağılmış bir aile veya depresyon olur. Böyle bir durumda kendinizi adadığınız alanın da pek bir anlamı kalmaz. Bu açıdan Kişisel Gelişim bütünlüklü bir çalışmadır. Kişinin yaşamında bir denge kurmasını ve istediği hedefe ulaşmasını birlikte destekler.

iletisim-nedir-etkili-iletisim-nasil-kurulur 3_w1140_h810_op

ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ

Vücut dili anlamak kolay değildir. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin sizlere doğru söyleyip söylemediğini anlamanız zor olabilir. Bu ikilemi yaşamamanız için hazırlanan programda beden dili nedir tam anlamı ile öğrenmeniz amaçlanmaktadır. Bu program sonrasında karşınızdaki kişinin ne söylediğini değil neyi ifade ettiğini anlayabileceksiniz.

İnsanların birbirlerini anlamaları beden dili okuma ile mümkündür. Bazen kendinizi bile anlayamayabilirsiniz. Bu nedenle ücretsiz olarak verilen vücut dili okuma eğitimi fırsatını kaçırmamalısınız. Bilinçli bir iletişimin temel koşulu budur.

Teorik ve bununla beraber pratik bilgilerin de verildiği etkili konuşma kursu uzman eğitmenlerin tecrübesi ile birleşince başarı oranı artmaktadır. Karşınızdaki kişiyi doğru anlamanızı amaçlayan eğitmenler uygulamalı olarak eğitimin içeriğini aktarır.

İnsanların kendini ve birbirlerini daha yakından tanımasını ve doğru anlamasını sağlamak amacıyla kendi aralarında daha sağlıklı ve bilinçli iletişim kurmalarına katkıda bulunarak ,iletişimdeki olası çatışmaları önlemek ,dolayısıyla ilişki kalitesindeki verimi arttırmak amaçlanmaktadır. Ayrıca beden dili için teorik ve pratik bilgiler sağlayacaktır.

evrimagaci.org_public_content_media_7fcd449b0d6c6e6d032c98503abbc63f

HİPNOZ EĞİTİMİ

Son 20 yılda sağlıkla ilgili doğal yöntemlerin tüm dünyada gittikçe yükselişe geçmesine paralel olarak Türkiye’de de yükselişte…Bu süreçle birlikte hipnoz ve hipnoterapiyi birçok alanda olduğu gibi tıp; zihinsel ve fiziksel sağlığın desteklenmesinde, hastalıklarla mücadele etmede hipnoterapi bazen tedaviye yardımcı bir yöntem olarak, bazen de direkt bir metod olarak gittikçe yükselen bir değer. 

Hipnoz sadece psikoloji ve tıp alanında değil, eğitim, spor, pazarlama ve satış gibi öğrenme ve iletişimin çok önemli olduğu birçok alanda da etkin çözümlere sahip olduğundan geniş bir kullanıma  ve gittikçe artan bir talebe sahiptir.

Bu eğitim, bireylerde başarılı bir şekilde hipnotik zihin durumu oluşturmayı sağlayan, en etkili hipnoz indüksiyonlarını en iyi şekilde öğreneceğiniz, gösterişten uzak, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimidir. Hipnozun en çok uygulandığı temel konularda (örn; sigara bırakma, kilo kontrolü, fobiler, sınav kaygısı, özgüven vb) hipnoz uygulamayı da öğreneceğiniz bu eğitimde öğreneceğiniz teknikleri kendi uzmanlık alanınızla ilgili konulara nasıl entegre edebileceğinizi de öğreneceksiniz. 

REGRESYON EĞİTİMİ

  • Geçmişi şifalandırma
  • Anne karnını ve doğum travmalarını şifalandırma
  • Ruhsal varlık bilincini oluşturma
  • Karmik bağların tespiti ve özgürleştirilmesi
  • Obsesyondan kurtulma
  • Yaşam amacının tespiti
  • Travmaların fobi ve maskelerden özgürleştirme
  • Migren, panik atak, ağrılar ve hastalıklar üzerine iyileşme çalışmaları

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Ezberleme Eğitimi

3 Ayda 2000 Kelime Ezberleme Garantili

NLP

NLP Eğitimi

•Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri:
Bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı nasıl öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.

•İletişim:
Aileniz, arkadaşlarınız ve iş yaşamınızdaki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak. Ayrıca kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

•Duyguların Yönetimi:
Duygularınızı nasıl kontrol edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

•Geleceğinizi Oluşturmak:
Arzu ettiğiniz geleceğinizi oluşturmak için zihninizi nasıl kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

•Kişisel Motivasyon:
Kendi kendinizi nasıl motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Hızlı Okume Ve Anlama Eğitimi

1 Dakikada en Az 1500 Kelime.